skip to Main Content

V říjnu vystavujeme opět v Brně – sledujte zde, NOVÉ FOTOGRAFIE

14.9.

MSV a WOODTEC

I letos se opět chystáme do Brna, a to v termínu 10.10. – 13.10.2023. V tento termín se brněnské výstaviště zaplní vystavovateli, zájemci, zvědavci, stroji, novinkami a vším, co souvisí se světem průmyslu a u toho naše firma nemůže chybět. Tento rok se představíme zároveň se dvěma expozicemi. Jedna bude součástí Mezinárodního strojírenského veletrhu MSV v pavilonu P a druhá bude součástí veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOODTEC v pavilonu Z.  Můžete se těšit na zajímavé exponáty v obou pavilonech. Například zde poprvé představíme prototyp briketovacího lisu na hranaté brikety. Více na https://briklis.cz/spalitelne-odpady/briketovaci-lisy/. Tak přijďte s našimi kolegy prodiskutovat a podívat se, co je nového v oboru briketování. Těšíme se na vás!

Sledujte nás i na našich sociálních sítích linkedin, facebook, YouTube.

 

3.10.

7 dnů do začátku MSV
Do začátku strojírenské veletrhu zbývá 7 dnů. Přípravy jsou v plném proudu.
Přijďte si prohlédnout briketovací lis iSwarf 50, který díky kolečkům a jeho rozměrům umístíte snadno, kam je potřeba. Naši odborníci na briketování budou na místě a poradí, jak vaše třísky z obrábění zhodnotit na brikety. Recyklace se vyplácí!

Pavilon P/088 👍

6.10.

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOODTEC a 64. Mezinárodní strojírenský veletrh se blíží!😉
My už balíme!🛄

Nezapomeňte od úterý 10.10. 2023 pavilon P/088 a Pavilon Z /19. Budeme tam.
Pro letošní rok jsme si připravili několik novinek. Kromě exponátu veletrhu WOODTEC, kterým bude prototyp briketovacího lisu na hranaté brikety https://briklis.cz/spalitelne-odpady/briketovaci-lisy/ , se můžete těšit na novinky v podobě propagačních materiálů. Je na co se těšit, určitě přijďte!

 

12.10.

MSV

64. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně je v plném proudu. Odstartoval v úterý 10.10. a potrvá až do pátku 13.10.. Ještě máte stále šanci si osobně prohlédnout náš nejmenší briketovací lis iSwarf 50 na kovové třísky  https://briklis.cz/kovove-odpady/briketovaci-lisy/iswarf-50/.  Setkat se osobně s kolegy, kteří jsou odborníci na briketování a třískové hospodářství.

Nezapomeňte pavilon P stánek 88. Těšíme se na vás!

WOODTEC 

A po několika letech pauzy ve stejný čas i opět veletrh WOODTEC v Brně a BRIKLIS nemůže chybět 😊 https://briklis.cz/. Jsme v pavilonu Z stánek 19. Přijďte nás navštívit a prohlédnout si prototyp briketovacího lisu na hranaté brikety. A nejen to, dozvíte se, jak nejlépe zatočit se svým odpadem z výroby https://briklis.cz/spalitelne-odpady/ a zhodnotit ho. Odpad je surovinou, recyklace se vyplácí!

Výstaviště BVV Brno, Z/19.

blank
blank
Briklis Briketovací Lis Na Kovový Odpad
Briklis Briketovací Lis Na Kovový Odpad
Briklis Briketovací Lis Na Kovový Odpad
blank
Briklis Briketovací Lis Na Spalitelné Odpady
Briklis Briketovací Lis Na Spalitelné Odpady
Briklis Briketovací Lis Na Spalitelné Odpady
Briklis Briketovací Lis Na Spalitelné Odpady
Back To Top